. Ma Júlia, Rita napja van.
Visszavonul minden idők egyik legjobb magyar kézilabdázója
2018-03-22 10:26:50

Eddig még lehetett reménykedni, hogy meggondolja magát, ma azonban visszavonhatatlanul eljön a pillanat, a világklasszis kézis a Magyarország-Hollandia Európa-bajnoki selejtezőn int búcsút a címeres meznek. A találkozót 17:45-kor rendezik Győrben.

Görbicz Anita minden idők egyik legjobb és legeredményesebb magyar női kézise, világbajnoki ezüst- és bronzérmes, kétszeres Eb-harmadik. 11-szeres magyar bajnok, és Magyar Kupa-győztes, háromszor nyerte meg a Bajnokok Ligáját. Hatszor választották meg az év magyar kézilabdázójának.