BAJAI HÍRHATÁR - Béla Dániel értékelte az Illés Akadémia elleni győzelmet

EUR árfolyam
   302,84 Ft
   CHF árfolyam
   266,12 Ft

MINDEN HÍR | AKTUÁLIS | SZÍNES | VÉLEMÉNY | RENDŐRSÉGI HÍREK | SPORT | KULTÚRA | TÖBB HÍRHATÁR | HELYBEN VAGYUNK!

2017. 03. 17. 16:41

Béla Dániel értékelte az Illés Akadémia elleni győzelmet
A bajai Béla Dániel a téli átigazolási időszakban érkezett az U17-es korosztályhoz, a múlt heti bajnoki mérkőzésen pedig be is bizonyította, hogy nem véletlenül tagja Bencze Zsolt vezetőedző keretének.

Dani góljával állította be a csapat a végeredményt, mely 0-1 lett az Illés Akadémia-Haladás együttese ellen.

-Egész héten a gyors és agresszív visszatámadást gyakoroltuk, amit a mérkőzésen jól kamatoztattunk! Az első félidőben kevesebb labdajáratásunk volt, inkább az ívelésekre fektettük a hangsúlyt, ami kevésbé feküdt a csapatnak. A második félidőben megpróbáltuk a kombinatív játékot előnyben részesíteni, több keresztlabdával tűzdeltük a játékunkat, amelynek köszönhetően rögtön több helyzetünk is kialakult. Ezek közül egy jó ütemű kiugratásnak köszönhetően sikerült gólt szereznünk, innentől kezdve pedig felszabadultan játszottunk.

Ezt követően egy kiállítás nagyon megnehezítette a feladatunkat, de a csapat maximális helytállást tanúsított a mérkőzés végéig! Elégedettek vagyunk az eredménnyel, mert tudtuk hozni az elvárt 3 pontot.

Dani kitért arra is, hogy az Eb elitkör programjai miatt bajnoki szünet következik, viszont ezen időszak alatt is pályára fognak lépni.

-Két hét telik el tétmérkőzés nélkül, ezalatt edzőmérkőzésekkel és még keményebb edzésekkel készülünk a Honvéd elleni bajnokira.

Forrás: vkla.hu