BAJAI HÍRHATÁR - Hosszú Katinka nyerte a 400 méter vegyest Arizonában

EUR árfolyam
   392,92 Ft
   CHF árfolyam
   401,4& Ft

MINDEN HÍR | AKTUÁLIS | SZÍNES | VÉLEMÉNY | RENDŐRSÉGI HÍREK | SPORT | KULTÚRA | TÖBB HÍRHATÁR | HELYBEN VAGYUNK!

2016. 04. 15. 20:15

Hosszú Katinka nyerte a 400 méter vegyest Arizonában
Hosszú Katinka sikerét hozta a 400 méteres vegyesúszás döntője az egyesült államokbeli Mesában zajló nemzetközi viadal csütörtöki nyitónapján.

Az Arena Pro Swim Series elnevezésű pénzdíjas sorozat idei harmadik versenyén, amely a győri magyar bajnoksággal párhuzamosan zajlik, a 26 éves világ- és Európa-bajnoknő – az arizonai esemény honlapja szerint – 4:35.81 perccel győzött.

Noha a fináléban bő három másodperccel elmaradt a selejtezőben elért idejétől, így is toronymagasan lett első, riválisainak egyike sem tudott 4:40 alá kerülni.

Hosszú a nevezési lista szerint pénteken 200 méter pillangón, 100 méter háton és 400 méter gyorson indul.

Hosszú Katinka: 400 vegyesen indultam, ahol délelőtt 4:32,3-al jutottam a döntőbe. Majd délután nyertem, habár az idő nem olyanra sikerült amit szerettem volna, 4:35, de a tanulságot le tudtam vonni belőle, egy-két új technikai dolgot próbáltam ki amin még csiszolni kell. Összességében nagyon örülök a mai eredményeknek!